Kavos produktaiKavos aparatai
Kavos aparatų nuoma
KavaŠokoladasSirupaiPaslaugosPriedaiKontaktai

Kavos aparatų nuoma

Mes Jums galime pasiūlyti įsigyti kavos aparatą, atitinkantį Jūsų poreikius. Jei įsigyti kavos aparatą Jums kol kas nėra aktualu, galime jį išnuomoti, galime Jūsų patalpose išsinuomoti plotą, kuriame pastatysime kavos aparatą ir jį prižiūrėsime pagal susitarimą.

 

 

Saeco SG200

Universalus ir paprastas naudoti karštųjų gėrimų aparatas, su kuriuo galima pagaminti 8 gėrimus (įskaitant karštą vandenį). Į „Saeco Rubin SG 200“ ruošinių indus per vieną kartą galima sudėti tiek ruošinių, kad jų pakaktų apytikriai 200 porcijų. Kavos aparatas automatiškai paduoda puodelį, dozuoja cukraus porcijas, bei įdeda maišiklį. Klientui pageidaujant yra galimybė naudoti savo tarą (šiuo atveju aparatas duoda tik gėrimą ir dozuoja cukrų). Maitinimo įtampa: 230 V/2400 W. Galimas prijungimas prie vandentiekio (šalto vandens vamzdžio), ½ jungtis išoriniais sriegiais.

 

 

 

Saeco Cristallo 400

Universalus ir paprastas naudoti karštųjų gėrimų aparatas, su kuriuo galima pagaminti iki 12 gėrimų. Į „Saeco Quarzo 400“ ruošinių indus per vieną kartą galima sudėti tiek ruošinių, kad jų pakaktų apytikriai 400 porcijų. Kavos aparatas automatiškai paduoda puodelį, dozuoja cukraus porcijas, bei įdeda maišiklį
Klientui pageidaujant yra galimybė naudoti savo tarą (šiuo atveju aparatas duoda tik gėrimą ir dozuoja cukrų). Galimas prijungimas prie vandentiekio.

 

Saeco Smeraldo

 

Saeco Phedra

 

 

FRANKE FLAIR

Puikiai suderintas elegantiškas dizainas ir aukščiausios kokybės medžiagos, leidžia šiam nuostabiam kavos aparatui lengvai patenkinti ir labiausiai įnoringus klientų, svečių ir kolegų kavos pageidavimus. Vieno mygtuko paspaudimu, be jau klasika tapusių espresso ir juodos kavos rūšių, FRANKE FLAIR taip pat gali paruošti ir šiuolaikinius cappuccino ar latte receptus. Vieno mygtuko paspaudimu, galite mėgautis pasirinktinai vienu iš 8 – ių skirtingų gėrimų. Kavos aparatas yra pritaikytas per dieną pagaminti nuo 50 iki 100 puodukų kavos.   

JURA X9