Kavos produktai
Kavos aparataiKavos aparatų nuomaKavaŠokoladasSirupaiPaslaugosPriedaiKontaktai
PAULIGVERGNANOLAVAZZAGURMANSTONINO LAMBORGHINIIKI PASIMATYMO ŠVIEŽIA KAVACAFE ROVIPELLINI

ŠVIEŽIA KAVA

Kiekvienoje kavoje nepaprastai svarbus yra šviežumas - ir skoniui, ir kavos aromatui, ir Jūsų sveikatai. Šviežumas – kavos dorybė!
Šviežia kava – tai ne tik rytinės kavos ar atidaryto naujo kavos pakelio aromatas.Maksimalus šviežumas, kai kava yra:
1) šviežio derliaus;
2) šviežiai paskrudinta;
3) šviežiai sumalta.

 

GRYNUOLIAI
 Tai kavos rūšys, kuriomis didžiuojamės. Tai tikrieji mūsų atradimai. Apie 90% kavos augintojų neragauja savo užaugintos kavos. Todėl mūsų darbas yra įvertinti kavą prieš pasiūlant Jums. Nėra tokio žemėlapio, nėra formulės, nėra ir pavadinimų, nurodančių kur ieškoti pačių nuostabiausių kavos rūšių. Tai gali būti nedidelė plantacija, nauja kavamedžio veislė, neįprasta ūkio technologija ar netgi gamtos išdaiga, nulėmusi kavos derliaus ypatumus. 
Paprastai tai kavos rūšys be kaklaraiščio – be medalių ir apdovanojimų, nepervertintos. Ir už jų vardą primokėti nereikia. Jeigu retenybių kaina gali būti aukštesnė vien dėl retumo, nepaisant kavos kokybės ir skonio, tai kava iš „mūsų grynuolių“ asortimento – priešingai, kavos kokybė neabejotinai verta didesnės kainos negu siūloma. Tai vertas dėmesio pasirinkimas.
 
BRAZIL BUZILOS - Viena iš prestižinių, ankstyvųjų arabikos rūšių. Švelnus, lengvas ir švarus gurkšnis. Puikus vaisinis, šiek tiek kakavinis aromatas.
BRAZIL MOCCA - Aiškus, stiprus, primenantis riešutus, šokoladą kvapas. Išskirtinai puikios kokybės brazilietiška arabika. „Caracolito“ pupelės! – viena pupelė kavos uogoje.
COLOMBIA ESMERALDA - Kompleksiška, gerai subalansuota kava. Kvepia prieskoninėmis žolelėmis, tiršta, uoginė, saldžiarūgštė, primenanti juodą duoną.
KENYA MUGAGA - Uoginis saldus serbentinis aromatas. Kava sultinga ir tiršta, kompleksiška. Sunokusių abrikosų, geltonų slyvų, kakavos užuominos.
ETHIOPIA KONGA - Ektravagantiškas ir nuostabus aromatas – svaigus gvazdikėlio, saldus gėlinis rožių, medaus. Skonis sodrus, vaisiškas, su išraiškingomis kvapniomis konjako užuominomis. Kava kreminė, kompleksiška. Poskonis ilgas ir labai malonus, kakaviškas.
ETHIOPIA SEVEN DAUGHTERS - Kakavinės ir gėlinės užuominos, lavanda, jazminas. Sirupinga. Pieniško šokolado švelnumas ir saldumas. Poskonis ilgas, malonus, vaisiškai gaivus.
 
KAVOS MIŠINIAI
CITY BLEND - Kvapnus Lotynų Amerikos kavų mišinys puikiai suderintas, kad pajusti šių arabikų švelnų skonį ir ryškų apelsininį aromatą.
JAVA MOCHA - Vienas seniausių ir labiausiai žinomų pasaulyje mišinių. Jos žinomumą nulėmė tradicijos - mišinys išrastas tada, kai pasaulyje buvo žinomos tik dvi kavos – Mocha ir Java. Stipri ir aromatinga, nerūgšti kava, subalansuota ir išbaigta. Labai tinkama gaminti turkoje.
 
ESPRESO MIŠINIAI
BELA - Ryškus ir kvapnus, puikiai subalansuotas Lotynų Amerikos arabikų mišinys paskrudintas espreso kavai ruošti. Poskonis ilgas ir saldus. Mėgstantiems espreso kavą „su cinkeliu“.
CREMA - Saldus ir sirupingas espresso.
BONISIMO - Sirupingas ir ryškus espresso.
DAVINCI - Aromatingas.
ESPRESSO - Stipresnis. 
ESPRESSO No1 - Etiopijos kava suteikia espreso gėrimui citruso ir rožių aromato, o Brazilijos arabika – sirupingumo ir malonų šokoladinį poskonį. Stipriau skrudintas šių arabikų mišinys, skirta espreso kavai ruošti.
LUCIANO - Ryškus, aromatingas, lengvesnis.
NEAPOLITANA - Itališkam skoniui.
PAGANINI - Itališkam skoniui.
PALERMO - Stipresniam espresso gėrimui.
 
AROMATIZUOTA KAVA
AIRIŠKO KREMO skonio aromatizuota kava
AIRIŠKO VISKIO skonio aromatizuota kava
AMARETO skonio aromatizuota kava 
BRENDŽIO skonio aromatizuota kava 
GRIETINĖLĖS skonio aromatizuota kava 
KAPUČINO skonio aramatizuota kava
KARAMELĖS skonio aromatizuota kava
KONJAKO skonio aromatizuota kava
ROMO skonio aromatizuota kava
ŠOKOLADO-MIGDOLŲ skonio aromatizuota kava
ŠOKOLADO-RIEŠUTŲ skonio aromatizuota kava
ŠOKOLADO-VYŠNIŲ skonio aromatizuota kava
ŠOKOLADO skonio aromatizuota kava
VANILĖS skonio aromatizuota kava
VYŠNIŲ skonio aromatizuota kava
CINAMONO skonio aromatizuota kava

 

 

   
         
   
      Kontaktai  
     

UAB „Iki pasimatymo“

Adresas: Aušros g. 43-2, Utena

Telefonas: +370 659 55650

El. paštas: info@ikipasimatymo.lt