Kavos prenumerata

Suteikiame per kavos puodelį Jums „pasaulinį turą“, kuris sujungia Jus su ūkininkais ir kavos pupelių rūšiai. Taip pat šios prenumeratos privalumas tai jog užsiprenumeravę gausite kavą pigesne kaina nei įsigydami kitur.

Niekada daugiau nepasieksite maišelio pasenusios kavos nuo maisto prekių parduotuvės lentynos. Vietoje to atidarysite kruopščiai atrinktų kavos pupelių pakuotę. Tai suteikia nepamirštamą kavos įspūdį ir garantuoja puikų puodelį kiekvieną kartą.

Kaip tai veikia: pasirinkite siuntos dydį, siuntimo dažnumą, kavos skrudinimo laipsnį ir sumalimo rūšį (arba nemaltas pupeles). Tuomet atsiųsime Jums geriausias atrinktas kavas iš viso pasaulio kartu. Taip pat tai gali būti pritaikyta labai skani dovana. Jums niekada nebus nuobodus kavos puodelis, nes galime pasiūlyti daugiau nei 150 kavos rūšių.

„Kai kurie klientai ieško naujovių, įspūdžių ir staigmenų, o kiti trokšta rutinos. Laimei, mes galime patenkinti abu skonius“

Mūsų rekomenduojama kavos prenumerata

  • 250 g maltos kavos 1 mėn. – 8.09 Eur.  3 mėn – 21.59 Eur.  6 mėn – 39.39 Eur.
  • 1 kg kavos pupelės 1 mėn. – 19.67 Eur.  3 mėn – 52.45 Eur.  6 mėn – 94.39 Eur.

Tačiau, kad pasiektume geriausią rezultatą, susisiekite su mumis ir mes išrinksime pagal Jūsų pageidavimus kavą arba Jūs galite išsirinkti mūsų internetinėje svetainėje norimą išbandyti kavą ir pasiūlysime geresnę kainą.

Susisiekite su mumis