Įprastai užsakymas bus išsiųstas per 1-4 darbo dienas nuo apmokėjimo.

Pristatymas per OMNIVA paštomatą: 2.49 Eur

Pristatymas per DPD paštomatą: 2.49 Eur

Pristatymas kurjeriu: 3.99 Eur

Dėl prekių grąžinimo darbo metu kreiptis el.paštu info@ikipasimatymo.lt arba telefonu +370 682 66662

Grąžinimas

Grąžinti mūsų el. parduotuvėje įsigytą kokybišką ne maisto prekę, kurios nenaudojote ir nepažeidėte jos prekinės išvaizdos ar funkcionalumo, galite per 14 dienų.

Prekę reikia grąžinti jos originalioje, nepažeistoje pakuotėje. Prekių grąžinimo terminas skaičiuojamas nuo kitos dienos po prekės atsiėmimo iš savitarnos siuntų terminalo ar kavinėje.

Grąžinimo sąlygos netaikomos maisto prekėms.

Grąžinant reikia pateikti užsakymo numerį. Grąžinę pirkinį, atgausite už prekę ir jos pristatymą sumokėtą sumą. Prekės grąžinimo išlaidos, jei tokių būtų, tenka pirkėjui. Tuo atveju, jei įsigyta prekė buvo nekokybiška, padengsime tokios prekės grąžinimo išlaidas.
 
Jei turite su grąžinimu susijusių klausimų, parašykite mums el. paštu info@ikipasimatymo.lt arba telefonu +370 682 66662 / +370 659 55650

Atsiskaitymas

Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

1.  Atsiskaitymas grynaisiais pinigais atsiimant Utenoje J. Basanavičiaus g. 68).

2.  Atsiskaitymas internetinės bankininkystės sistemomis.

Pasirinkę šį būdą Jūs pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Pasirinkus vieną nurodytų  atsiskaitymo būdų, paskutiniame elektroninės parduotuvės www.ikipasimatymo.lt pirkimo žingsnyje Paruošta, Jums bus pateikta nuoroda į Jūsų pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemą. Tuomet Jums beliks prisijungti, apmokėti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimo formą banko internetinėje sistemoje ir patvirtinti ją savo turimais slaptažodžiais, kuriuos Jums yra suteikęs bankas. Šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka iš karto po operacijos, jei neiškyla nenumatytų, nuo mūsų nepriklausančių veiksnių.

3. Atsiskaitymas pavedimu tiesiogiai į mūsų sąskaitą.

 Pageidaujant šio apmokėjimo būdo, Jums nebus automatiškai suformuota mokėjimo pavedimo forma. Turite mums pranešti ir mes suformuosime Jums sąskaitą.